Her yiğidin bir yoğurt yiyişi var.

ECİNNİLİK

Türk Milleti İçin Orgazm Vakti

Bugün Ulusal Orgazm Günü. Brezilya’da yerel meclis üyesi Arimateio Dantas tarafından önerilen ve yasa olarak geçirilen Ulusal Orgazm Günü Brezilya’da 8 Ağustos’ta kutlanırken başka ülkelerde 31 Temmuz’da kutlanıyormuş. Milli olan her yolun yolcusu olan bizler bu kervana katılmak istiyorsak elimizi çabuk tutmalı, milli bir takım standartlar belirlemeliyiz. Ama nasıl?

 

Milli park, Türk ırkı inek*, Türk tipi yoğurt, Türk demiri, alaturka WC , Türk kadını, yurdum erkeği olur da milli orgazm olmaz mı? İşbu post’ta orgazm günü nedir ve nasıl kutlanır sorularına yanıt ararken ilk hedefimiz yerli ve milli orgazm değerlerimize eğilmek olacak. Her ulusun kendine göre bir orgazmı var vesselam. Bizimki Kara Murat önderliğinde yoğurt yemekten talimli her an O AN için kan ter dökmekte, ama işte nafile…yoğurt yemeye benzemiyor ki bu iş. Yani, belki biraz… Peki yerli ve milli değerlerimiz ışığında milli orgazm kriterlerimiz ne olacak? Ve dahası, oraya nasıl ulaşacağız?

 

Sevgili 5Harfliler öncelikle şu soruyu sormamız gerekiyor: Fıtratımızda var mı? Evet var (nineler baş sallıyor). Günün herhangi bir noktasında aynanın karşısına geçtiğinizde sorulacak bir başka soru da şu: “Bugün bana orgazm var mı?” Yoksa neden? Varsa nasıl? Varsa bunu diğer 5Harfliler’le nasıl paylaşırım… Çünkü biliyorsunuz orgazm paylaşıldıkça çoğalır ve ulusal orgazm ancak beraber ulaşılan bir zirvedir. TEK MİLLET, TEK DİL, TEK ORGAZM. Ben bu hususta konunun uzmanlarına ve liderlerimize yöneliyorum haliyle. O tek dilin kimin dili olacağı sorusu bir süre kafa karıştıracak gibi görünse de umutsuzluğa kapılmak yok. Mesir macunu lobisi bu işin peşini kolay kolay bırakmaz.

 

MM lobisi halkın kalbini gizli gizli fethederken. 473. Manisa mesir macunu festivalinde mesir macunu halka saçıldı.

 

Peki sevgili 5Harfliler bugün bize orgazm yoksa seneye olması için ne tür çalışmalar yürütmeliyiz? Boyu mu yoksa işlevi mi tartışmalarında yerimizde saydığımız bu zamanlarda ninelerimizden alacak birkaç tüyo yok mudur? Misal, tarihimiz kalkışmalarla, erken boşalmalarla ve bu durumla başa çıkmaya çalışan reçetelerle dolu. 17. yüzyıldan bir elyazmasında** sırasıyla iktidarsızlık, erken boşalma ve cinsel istek azlığına yönelik terkipler erkekler için hazırlanmış (o zamanlar ninelerimizin orgazm olduğu bilinmiyormuş). İktidarsızlık sorununa çare olarak verilen bir macun ve bir merhem reçetesinin Sultan Süleyman’a takdim edildiği de yazmada kendi reklamını yaparaktan yer almış. Bu terkiplerin pek çoğunda anason var. İnsan bir durup düşünüyor; acaba yanlış mı anladılar da rakıya vurdular diye soruyor…

 

Mecmu’a-i Mu’alece giriş sayfası

 

Elyazmasını çalışan ekip makalenin sonuç kısmında, 400 yıldır yaşanan cinsel sorunlarda pek bir değişiklik olmadığı notunu düşerek noktayı koymuş. Ama korkmayın, merhum Sultan Süleyman’ın bile iktidarsızlık sorunu yaşadığı bir dünyada size deva mı yok? 20. yüzyılda çok önemli bir gelişme oldu, kadın orgazmı bulundu. Ondan beridir orgazm çok bilinmezli bir denklem oluverdi. İşimiz kolaylaşacağına zorlaştı diye üzülmeyin! Terkip peşinde koşmak yerine şuradan başlayın: Orgazmınızı nasıl olurdunuz?

 

Orgazmınız kutlu mutlu olsun!

 

 

*Türk ineklerine Zeki Müren dinleterek verim arttırma çalışmalarında bulunan kimseleri daha yakından takip etmemiz bize başka alanlarda da yardımcı olabilir.

 

**17. yüzyıldan kalma Mecmu’a-i Mu’alece‘yi çalışan ekibin makalesine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ana görsel: 477. Manisa Mesir Macunu Festivali

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YHortlayan Nafaka Tartışması
Hortlayan Nafaka Tartışması

"Yoksulluk nafakası erkeklerin kadınlara bir lütfu değil, pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de devletin kadınların güçlenmesine ve toplumsal cinsiyet eşitliğinin sağlanmasına yönelik aldığı tedbirlerdendir."

MEYDAN

YAmme Hizmeti: Tacizci Akademisyen Listesi
Amme Hizmeti: Tacizci Akademisyen Listesi

Hoca veya öğretim görevlisi kadın bilimcilerin en az yarısının cinsel tacize veya istismara uğradığı tahmin ediliyor.

Bir de bunlar var

Zorabad’da Dillerin Dönüşümü
G Noktasına Yolculuk
pembe marmara’yı tanıyorum (1. bölüm)

Pin It on Pinterest