Yorumlar

5Harfliler, okuyucularının yorumlarıyla zenginleşen bir site. Yazıların yorumlanmasından, tartışılmasından, paylaşılmasından; “yorumlarda buluşmaktan” mutluluk duyuyoruz. Birçok yazı, yorumlarla tamamlanacağının bilinciyle, bazen tam da bu amaçla yazılıyor.

 

Kişilere karşı nefret ve olumsuzluktan mümkün mertebe arınmış, üzerinde düşünülmüş ve ana amacı karşısındakini incitmek olmayan yorumların yer aldığı bir ortam olarak tasarladığımız 5Harfliler’in yorum moderasyonuyla ilgili bazı önemli noktaları paylaşmak isteriz:

 

5Harfliler’de yorumlar gönderildikten sonra moderasyondan geçer, dolayısıyla yaptığınız yorumu sitede görmeniz zaman alabilir.

 

  • Aşağılayıcı, ırkçılık, cinsiyetçilik, homofobi, transfobi içeren,
  • kişisel saldırı, tehdit veya iftira barındıran,
  • başkalarının gizlilik haklarını ihlal eden,
  • sadece provokasyon amacı taşıyan

yorumlar hoş görülmez. Ancak 5Harfliler, yukarıdaki özelliklere sahip bazı yorumları ibret ya da numune amaçlı veya tartışmayı desteklemek adına yayınlayabilir.

 

Yorumların moderasyonu, yukarıda belirttiğimiz noktalar ışığında, dönüşümlü olarak çalışan editörler tarafından yapılır. Her durumda, 5Harfliler editörleri yazıya ya da yazıda başlatılmak istenen tartışmaya katkıda bulunan yorumları daima el üstünde tutarlar.

 

Yorumlarla ilgili herhangi bir şikayetinizi veya bu kriterlerle ilgili fikirlerinizi merhaba@5harfliler.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Tabii yine her zaman, yorumlarda buluşuruz…

 

Pin It on Pinterest