Bu anket size doğruları söyleyecek. 1 Nisan!

ECİNNİLİK

Kocanız sizi aldatıyor mu?

İşte tüm kadınların korkusu, kanayan yarası, felaketi. Ya sizi aldatıyorsa? Hepimizin bildiği gibi erkeklerin doğasında vardır aldatmak. Aslında onlar tek eşli yaratıklar değillerdir, ünlü psikolog Freud’un da yazdığı gibi erkekler menilerini tüm dünyaya serpmek, her yerden yeşermek isterler. Erkek egoizmasına bu çok iyi gelir. Ancak tabii bir erkeğin başka ihtiyaçları da vardır; düzen, sevgi görmek, güven duymak ve en önemlisi beğenilmek isterler.

 

Yalnız, bunları artık avucunun içinde gibi hissederlerse de sizden sıkılabilirler. İşte bu sıkıntı halinde sizi kalbinizde kuşkuyla bırakacak yeni alışkanlıklar edinebilir, ilgisiz kalabilir ve başkasıyla görüşmeye başlayabilirler. Her geçen gün gelişen teknoloji, internetin yaygınlaşması, cep telefonlarının gelişmesi, sosyal ağların popülerliği vb. nedenlerle aldatmak eskiden olduğundan çok daha kolay. Bir randevu ayarlamak için facebook’tan gönderilen bir mesaj bile yeterli olmakta. Aldatan eşlerin %90’ı eşini aldattığı kişiyle iletişim kurmak için cep telefonunu kullanıyor, bunu biliyor musunuz?

 

Eğer dengeyi kaçırdığınızı düşünüyorsanız gelin, size gerçekleri söyleyecek bu 4 soruluk testi cevaplandırın. Panik yapmayın; ardından size gerekli tüyoları da vereceğiz…

 

1. Yolda yürürken başka kadınlara bakıyor mu?

 

A) Hayır
B) Farkında değilim.
C) Evet
D) Fıldır fıldır

 

2. Ne sıktıkla iş gezilerine çıkıyor?

 

A) Zaman zaman.
B) Ayda bir bilemedin iki
C) Uçakta yaşıyor
D) İşsiz ama geziyor

 

3. Size ne sıklıkta hediye verir?

 

A)Her gün evi kırmızı güllerle donatır

B) Her akşam ekmek getirir, bazen 2 ekmekle gelir

C) Bana spor dersleri hediye ediyor
D) En son nişan yüzüğü takmıştı

 

4. Son zamanlarda eşiniz çok fazla çamaşır çıkarıyor mu? Yıkanan çamaşırların çoğu eşinizinkiler mi? Eşinize bu durumdan bahsettiğinizde…

 

A) Hiç farkında olmadığını söyleyip yardım isteyip istemediğinizi soruyor mu?

B) ‘Bu ara çok stresliyim, çok terliyorum, havalarda bir ısınıyor bir bozuyor’ deyip içeri mi gidiyor?
C) Konuşmayı ustaca çevirip sizin üstünüzdeki eski eşofmandan mı şikayet ediyor?
D) ‘Ee? Pis mi gezeyim istersin,’ diye tavır mı koyuyor?

 

 

Eğer a’lar çoğunluktaysa kesin bir nane var. Günümüz erkekleri babalarından ve dedelerinden öğrendikleri dersler sayesinde biraz daha akıllandılar. Eğer aldatıyorlarsa her şeyi kusursuz yapacak ve sizin ondan şüphe duymanıza bile fırsat tanımayacaktır. En yakın zamanda hediyeleri kafasına çalın ve sizi aptal yerine koyamayacağını ona gösterin!

 

Eğer b’ler çoğunluktaysa, eşiniz sizi eskisi gibi çok seviyor ve aldatmak aklının ucundan bile geçmiyor. Eşinizle ilgili hiçbir şüpheniz olmasın. Siz ve özel hayatınız ona yetiyorsunuz. Ama siz fazla tepki gösteriyor olabilirsiniz. Onunla ilgili şüphe duymayın, çünkü çok şanslısınız. Mutlu evliliğinizin tadını çıkarın. Ara sıra gözünüze batan kusurlara da fazla takılmamaya özen gösterin.

 

Eğer c’ler çoğunluktaysa, siz kendinizi artık bırakmış, salaş bir kadın haline gelmişsiniz. Sıkıntılarına, sevinçlerine, iş yaşamınıdaki kaygı ve dertlerine ortak olmayarak onu başka DOST ya da arkadaşları ile paylaşmaya itiyorsunuz. Acilen bu tavrınızı değiştirin. Ona hayran olduğunuzu her fırsatta söyleyin ya da gösterin.
Ona akıl danışın. Bu erkekleri pek memnun eder. Maç mı izlemek izliyor, birlikte izleyin. Sakın başka bir erkeği ondan üstün olarak gördüğünüzü – herhangi bir konuda – söylemeyin.  Mesela onun sevdiği yemekleri yapın, ama kölesi olmadan. Bütün gününü dışarda çalışmakla geçirmiş ve eve dönüş saatini sabırsızlıkla beklemiş bir koca için, evinden daha rahat bir dinlenme yeri olamaz. hatta, evine gece yarısından sonra gelmiş olsa bile, bütün varlığı ile kendisini bekleyen bir insanın, sözlerini dikkatle dinlemeye hazır olduğunu bilmesi onu çok hoşnut eder. Ama tabii ki bu da karşılıklı olmalıdır.

 

CİNSEL İSTEĞİ ARTIRAN HAVUÇ KIZARTMASINI 15 DK’DA HAZIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

 

Eğer d’ler çoğunluktaysa, siz mi aldatıyorsunuz? Kocanızı artık kıskanmıyor musunuz? Ondan ilgi ve alakanızı çektiniz mi? 30 yaş üstü kadınların ne zorluklarla koca bulduklarını biliyor musunuz? Hatırlatmamıza gerek var mı? Seviştiğiniz adamlar genç ve güzel kadınlar dururken sizi alacaklar mı sanıyorsunuz? Kocanıza yeniden karısı gibi bakmanızın vakti geldi. Çanlar çalıyor. Çok geç olmadan hatanızı geçmişe gömün ve yuvanıza dönün!

 

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YHer Gün Yeniden Kurduğumuz Bir Şehrin, Bir Dünyanın Yerlisi Olmak
Her Gün Yeniden Kurduğumuz Bir Şehrin, Bir Dünyanın Yerlisi Olmak

Bu 25 Kasım’da hatıramıza, buluşmalarımızın ve hür bir geleceğin hayaline sarılıyorum.

TARİH

YJames Baldwin’le Tanıştığım O Gün
James Baldwin’le Tanıştığım O Gün

Beni geri çektiği o yer ve zaman, makulen umabileceğim tek şeyin aldığım her davette ancak hizmet etmek için orada olabileceğimi söylüyordu.

MEYDAN

YEvet, Polisi Lağvedelim
Evet, Polisi Lağvedelim

Çünkü reformlar işe yaramayacak.

MEYDAN

YBiraz Sakinleşebilir Miyiz?
Biraz Sakinleşebilir Miyiz?

İnsanlar genelde beni felaket tellalı gibi görüyor, bana kızıyorlar. Felaket tellalı değilim ben. Eğer bakmazsan, değiştiremezsin. Gözünün içine bakacaksın.

Bir de bunlar var

Hoş Gidişler Ola 2014
Esrarlı Gözler
Zorabad’da Boş Şeylerin Dönüşümü

Pin It on Pinterest