"Bu rezilliği eleştirebilecek bir delikanlı çıkmayacak mı!!!"

KÜLTÜR

Gani Met ve Sabah Muhabiri Nazif Karaman: Bir Karşılaşma

Gani Met 5Harfliler’e yeni yazılar yazmasının yanı sıra blogundaki mevcut yazıları da sitede yayınlayabileceğimizi söylemişti sağolsun. Biz de iki hafta önce Gani Met’in blogundaki Yeni Başlayanlar İçin Travestiler yazısını 5Harfliler’de yayınladık.

 

Sonrasında ise bazı olaylar dönmüş, kahkahalar içinde dün farkettik.

 

Öncelikle t24 daha önce birçok kez yaptığı gibi 5harfliler’de yayınlanan yazıyı olduğu gibi sitesine taşımış ve ne 5harfliler’e ne Gani Met’in bloguna link vermiş. t24’ün bu huyuna uzun zamandır uyuz olduğumuzu twitter hesabımızı takip ediyorsanız anlamışsınızdır. Hem kendilerine paylaşmayı ‘unuttukları’ linklerimizi koymalarını birden çok defa hatırlattık, hem de aynı hafta şu twiti paylaştık:

 

5h-twit-link-unutan

 

Her neyse, t24 yazıyı kendi sitesine koymuş. Sonra ise Sabah muhabiri Nazif Karaman belirmiş. Diken yazısı hadiseyi şöyle anlatıyor:

 

diken-gani-met-1

diken-gani-met-2

 

Hemen Nazif Karaman’ın twitterına girip olayı yerinde incelemeliydim:

 

nk-twit

nk-twit2

nk-twit3

 

 

nazif-karaman

 

Nazif Karaman’ın tıpatıp bir vantrilok kuklasına benzediği gerçeğine burada yer vermemi yüzeysellik olarak da değerlendirebilirsiniz, Sabah gazetesi ile AKP arasındaki ilişkiyi hatırlatan ilahi bir işaret olarak da…

 

Nazif Karaman’ın dayanışma ve mücadele çağrıları hiçbir şeye yaramamışsa bile şuna yaramış… Nazif Karaman’ın tarafında yer almayı seçen ‘son tv’ adlı sitenin olayı aktarışı:

 

sontv-gani-met-1

sontv-gani-met-2

 

sontv-gani-met-4

 

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 

Bir de bunlar var

TeknoSA Reklamı: Anneniz Şimdi de Bir Gereç
Gerçek aşk sütyeni
Glow: Dostlar Güreş Ringinde Görsün

Pin It on Pinterest