Beni aldattı, namusumu kirletti. Evlendiğimizde de kız değildi. Bunların araştırılmasını istiyorum.

MEYDAN

Bir Erkeğin Acıklı İsyanı

Kendisinden korunma talebinde bulunmak üzere evden çıkıp karakola giden kadını yolda av tüfeği ile öldüren Hacı Demirtaş, kendisini cinayet işlemeye sürükleyen sebeplerin araştırılması icin yetkililere çağrıda bulunuyor:

 

“Beni aldattı, namusumu kirletti. Evlendiğimizde de kız değildi. Bunların araştırılmasını istiyorum. Beni aldattığı için öldürdüm. Pişmanım”

 

Nerde bu devlet? Hani bu vatandaşın tahrik indirimi? Bu adamı müebbet hapse mahkum edenler bilmezler mi ki onun arkası sağlam? Kadının Hacı efendi ile beraber olmadan önce kiminle nerde buluştuğunu, kiminle yatmış olabileceğini, “kızlık zarı”nın hangi oranda esneyip hangi hızla yırtıldığını, beyin zarları sapasağlam olan erkeklerin hangisine asılsız vaatlerde bulunup beyin zarlarını tahrip ettiğini, evet tüm bu ayrıntıları devletimizin güvenlik güçleri tüm yetki ve olanaklarını seferber ederek araştırmalılar. Bu giz perdesini çözmek için ülkemizin saygın (ve illa ki erkek) haber muhabirlerinin katılacağı açık oturumlar düzenlenmeli, bir kez bile “vajina” diyerek yüzlerini kızartmadan bu namuslu arayışı tamamlamalılar. Gerekirse maktulün bedeni toprağın altından çıkarılmalı, ülkede gerçekleşen  bütün cinsel saldırı olaylarının raporlarını tek başına vermeyi amaç edinmiş (ha gayret! başvuru sahipleri bir kaç yıl beklerler ne de olsa!) istanbul adli tıp kurumu bu bedendeki “namussuz” parçaları tespit ederek mümkünse halka açık bir alanda sergilemelidir. Cinayetin işlendiği gün her yıl namus temizleme günü olarak kutlanmalı, o gün yurdun en pişmanım ama tahrik var erkekleri Hacı efendiye tebrik kartları atmalı.

 

Hacı efendi, sana söz, kimse senin beyin zarını patlatamayacak! Sen erkeksin, ve de öyle kalacaksın.

 

 

Unutmadan, mutfak tezgahı altı da bir daha asla boş kalmayacak. Arkadaşların o tezgahın altında kafa kafaya verip zaten senin soruların üzerine çalışıyorlar. Haydi, şimdi devletine sarılabilirsin. O, seni koruyor!

 

(Görsel)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YJaponya’da Kiralık Aile Endüstrisi – 2
Japonya’da Kiralık Aile Endüstrisi – 2

Karşılıksız sevgi görmek ödeme yapmadan mümkün mü?

KÜLTÜR

YJaponya’da Kiralık Aile Endüstrisi
Japonya’da Kiralık Aile Endüstrisi

Japonya’da akrabasız kalan insanların bir koca, karı, kız çocuğu, torun kiralayabildiği ajanslar var. Bazen gerçek ilişkilerden daha tatmin edici ilişkiler bile ortaya çıkabiliyor.

MEYDAN

YErotiğin Olanakları
Erotiğin Olanakları

Erotik olan, onu göstermekten korkmayan ve azıyla yetinmeyen kadın için kışkırtıcı ve yenileyici bir güçtür.

KÜLTÜR

YCinsel İstismardan Hayatta Kalan Bir Blogger’la Röportaj
Cinsel İstismardan Hayatta Kalan Bir Blogger’la Röportaj

Çocukken olanları nasıl konuşmalı? Bir blogger'la söyleşi...

Bir de bunlar var

“Incel” Terörü: Alfa Erkekler, Zalim Kadınlar ve İstemsiz Bekarlar
Devlet Hastanesinde Narkozsuz Kürtaj Dehşeti
Tahrir’de 18 Kadına Bekaret Testi Yapan Ordunun Ta Kendisiydi

Pin It on Pinterest