Sizi 5Harfliler’in yeni sürümüne destek vermeye çağırıyoruz.

YAZI

5Harfliler’in Desteğinize İhtiyacı Var!

Sevgili 5Harfliler!

 

Özgün, komik ve yaratıcı kadınların seslerine/yazılarına 5Harfliler’de artık daha hızlı, renkli ve dinamik bir altyapıyla ulaşın. Sizi 5Harfliler’in yeni sürümüne destek vermeye çağırıyoruz. [Kampanya sayfası]

 

2012’den beri yayında olan ve kadın gündemini binbir farklı konuyla şekillendirmeyi amaçlayan 5Harfliler’den hoşnut musunuz? İyi ki var diyor musunuz? Peki altyapımızı güçlendirmemize ve tasarımımızı değiştirmemize destek olmak ister misiniz?

 

Bugüne kadar sitede tam 931 yazı yayınladık, yani haftasonları dahil olmak üzere son iki sene boyunca günde iki yazıyla karşınıza çıktık. Buna yapamadığımız galeriler, güncelliğini yitirdiği için tartışmaya açamadığımız meseleler ve teknik sebeplerle zamanında giremediğimiz haberler elbette dahil değil. Yazarlarımızın ve okurlarımızın manevi desteği ile sürdürdüğümüz yayın serüvenimize, sitemize ve teknik altyapımıza daha da güvenerek devam etmek istiyoruz.

 

Gizemli bir biçimde okuyucu yorumlarını internetin derinliklerine gizleyen, ziyaretçi sayısı arttıkça kaldıramayıp çöken sitemizi toparlamayı, dandik galeri görünümlerimizi düzeltmeyi ve siteden aldığımız egzotik hata mesajlarını karşılaştırıp altyapımızın ne demek istediğini anlamaya çalışmayacağımız bir site kurmayı hedefliyoruz. Yorumda keyfi, site gezmede uzay çağını yakalamak için bir süredir çeşitli planlar yapıyoruz, hatta 5Harfliler’e desteğinizi teşvik etmek için tişörtlü, şarkılı, şiirli ufak sürprizler bile hazırladık (bağışlamak istediğiniz miktarı yazdıktan sonra aşağıdan “perk”ü seçmeyi unutmayın).

 

Açıldığı günden beri bağımsızlığını ve içeriğini korumak için çalışan 5Harfliler, çehresini değiştirmek için okurlarından destek istiyor. El atın altından kalkalım, tam teşekküllü, görselleri bile hızlı yükleyen harika bir site yapalım. En küçük katkınız bile bizim için çok kıymetli (gerçekten).

 

pamuk eller

 

 

Peki 5Harfliler bu kampanyadan kazanacağı para ile neler yapacak?

– Sitenin genel tasarımını ve altyapısını iyileştirecek,

– Bir senelik teknik desteğini garantileyecek,

– Sitenin geniş yazı arşivinin okurlara daha kolay ve çabuk ulaşmasını sağlayacak, kategorileri, ‘arama’yı ve galerileri geliştirecek,

– Mevcut sürümde haber hazırlamanın teknik olarak zorluğu ve harcanması gereken zaman güncel haberleri yakalamamızı zorlaştırıyor. Yeni sürümde teknik engelleri aşacak ve vızır vızır işliyor olacağız.

– Yorum bölümüne çağ atlatacak; üyelere yeni yorum bildirimi, yorumları düzenleme, görsel ve video ekleme seçeneği sunacak. Ayrıca yorumcu profili olacak.

– Siteye tablet ve telefonlardan rahatça ulaşılabilecek bir mobil versiyon yapılacak.

 

Kampanyaya, bağış ve hediye seçeneklerine şu linkten ulaşın: igg.me/at/5Harfliler

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ECİNNİLİK

Y2023’te Dönüp Dönüp Okuyacağımız 2022 Yazıları
2023’te Dönüp Dönüp Okuyacağımız 2022 Yazıları

Gelenin gideni aratmadığı, daha özgür, daha adil ve dilimizde tüyün bitmediği bir yıl olsun. Kalemimize, klavyemize kuvvet!

MEYDAN

YKürt solcu feministlerin İran’daki son feminist ayaklanmaya ilişkin toplu açıklaması
Kürt solcu feministlerin İran’daki son feminist ayaklanmaya ilişkin toplu açıklaması

Kürt, Türk, Arap ve Beluc feministleri, hepimize dayatılan çeşitli tahakküm biçimlerinin kesişimselliğini ilerici bir şekilde, yani etnik baskının patriarkal tanımlamalarının ötesinde, yeniden tanımlamak için bize katılmaya çağırıyoruz.

ECİNNİLİK

YÇalma Listesi: Gece Gece Dadanan Şarkılar
Çalma Listesi: Gece Gece Dadanan Şarkılar

5harfliler'den 5harfliler'e ecinnilikleri bol bir liste! 

MEYDAN

Y5Harfliler’de 1 Mayıs : Emekten Esiyor Yel
5Harfliler’de 1 Mayıs : Emekten Esiyor Yel

5Harfliler'den 5Harfliler'e şarkılı türkülü bir 1 Mayıs seçkisi!

Bir de bunlar var

Zeki Kızların Çıkmazı
Sare Davutoğlu, Feministler ve Uzlaşının Sınırları
Hey Maşaallah

Pin It on Pinterest