Sizi 5Harfliler’in yeni sürümüne destek vermeye çağırıyoruz.

YAZI

5Harfliler’in Desteğinize İhtiyacı Var!

Sevgili 5Harfliler!

 

Özgün, komik ve yaratıcı kadınların seslerine/yazılarına 5Harfliler’de artık daha hızlı, renkli ve dinamik bir altyapıyla ulaşın. Sizi 5Harfliler’in yeni sürümüne destek vermeye çağırıyoruz. [Kampanya sayfası]

 

2012’den beri yayında olan ve kadın gündemini binbir farklı konuyla şekillendirmeyi amaçlayan 5Harfliler’den hoşnut musunuz? İyi ki var diyor musunuz? Peki altyapımızı güçlendirmemize ve tasarımımızı değiştirmemize destek olmak ister misiniz?

 

Bugüne kadar sitede tam 931 yazı yayınladık, yani haftasonları dahil olmak üzere son iki sene boyunca günde iki yazıyla karşınıza çıktık. Buna yapamadığımız galeriler, güncelliğini yitirdiği için tartışmaya açamadığımız meseleler ve teknik sebeplerle zamanında giremediğimiz haberler elbette dahil değil. Yazarlarımızın ve okurlarımızın manevi desteği ile sürdürdüğümüz yayın serüvenimize, sitemize ve teknik altyapımıza daha da güvenerek devam etmek istiyoruz.

 

Gizemli bir biçimde okuyucu yorumlarını internetin derinliklerine gizleyen, ziyaretçi sayısı arttıkça kaldıramayıp çöken sitemizi toparlamayı, dandik galeri görünümlerimizi düzeltmeyi ve siteden aldığımız egzotik hata mesajlarını karşılaştırıp altyapımızın ne demek istediğini anlamaya çalışmayacağımız bir site kurmayı hedefliyoruz. Yorumda keyfi, site gezmede uzay çağını yakalamak için bir süredir çeşitli planlar yapıyoruz, hatta 5Harfliler’e desteğinizi teşvik etmek için tişörtlü, şarkılı, şiirli ufak sürprizler bile hazırladık (bağışlamak istediğiniz miktarı yazdıktan sonra aşağıdan “perk”ü seçmeyi unutmayın).

 

Açıldığı günden beri bağımsızlığını ve içeriğini korumak için çalışan 5Harfliler, çehresini değiştirmek için okurlarından destek istiyor. El atın altından kalkalım, tam teşekküllü, görselleri bile hızlı yükleyen harika bir site yapalım. En küçük katkınız bile bizim için çok kıymetli (gerçekten).

 

pamuk eller

 

 

Peki 5Harfliler bu kampanyadan kazanacağı para ile neler yapacak?

– Sitenin genel tasarımını ve altyapısını iyileştirecek,

– Bir senelik teknik desteğini garantileyecek,

– Sitenin geniş yazı arşivinin okurlara daha kolay ve çabuk ulaşmasını sağlayacak, kategorileri, ‘arama’yı ve galerileri geliştirecek,

– Mevcut sürümde haber hazırlamanın teknik olarak zorluğu ve harcanması gereken zaman güncel haberleri yakalamamızı zorlaştırıyor. Yeni sürümde teknik engelleri aşacak ve vızır vızır işliyor olacağız.

– Yorum bölümüne çağ atlatacak; üyelere yeni yorum bildirimi, yorumları düzenleme, görsel ve video ekleme seçeneği sunacak. Ayrıca yorumcu profili olacak.

– Siteye tablet ve telefonlardan rahatça ulaşılabilecek bir mobil versiyon yapılacak.

 

Kampanyaya, bağış ve hediye seçeneklerine şu linkten ulaşın: igg.me/at/5Harfliler

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ECİNNİLİK

YÇalma Listesi: Gece Gece Dadanan Şarkılar
Çalma Listesi: Gece Gece Dadanan Şarkılar

5harfliler'den 5harfliler'e ecinnilikleri bol bir liste! 

MEYDAN

Y5Harfliler’de 1 Mayıs : Emekten Esiyor Yel
5Harfliler’de 1 Mayıs : Emekten Esiyor Yel

5Harfliler'den 5Harfliler'e şarkılı türkülü bir 1 Mayıs seçkisi!

ECİNNİLİK

Y5Harfliler Kurmacadışı Yaratıcı Yazarlık Atölyesi’nin Son Durağı Diyarbakır!
5Harfliler Kurmacadışı Yaratıcı Yazarlık Atölyesi’nin Son Durağı Diyarbakır!

Aylar süren yolculuğumuzun son durağı Diyarbakır. Diyarbakır ve çevre illerde yaşayan 5Harfliler, Nisan ayında sizlerleyiz!

MEYDAN

YSazlı Sözlü 8 Mart Postası: İsyankâr Neşemizle Buradayız
Sazlı Sözlü 8 Mart Postası: İsyankâr Neşemizle Buradayız

5Harfliler'den 5Harfliler'e ve 8 Mart'a, kahkaha, kucak ve bir aradalıkla.

Bir de bunlar var

Aradığınız Acil Yardım Hattına Şu Anda Ulaşılamıyor
Toplu Taşımada Bacak Şov: Yan Koltuktaki İşgalci Bacaklarla İmtihanımız
Son Dakika: İstanbul’da Kar Yağıyor

Pin It on Pinterest