Tek kaşlı model Sophia

ECİNNİLİK

Kaşların Tanrıçası

Kıbrıs Rum’lu model Sophia Hadjipanteli Frida’nın izinde, 16 yaşında #UniBrowMovement hashtagiyle tek kaş hareketini başlatmış. Kendisi kaşlarıyla görsel alemi fethetmişken üstüne dünkü instagram postunda gönüllerimizi de titretti.

 

“Dürüst olacağım, şu ara hayatımda çok fazla sıkıntıyla baş etmeye çalışıyorum. İnsanlar neden kırılganlıklarını saklarlar hiç anlamıyorum. Kimseyi veya hiçbir şeyi mükemmel göstermek için burada değilim [dünyayı mı kastediyor instagramı mı yoksa ikisi aynı şey mi emin olamadım, neyse devam edelim] çünkü hiçbir şey, hiç kimse mükemmel değil. Müteşekkir olduğum çok fazla şey var ama nedenini hiç anlayamayacağım bir sebepten bana, zihnime musallat olan şeytanlarım var. Her neyse– bu öylesine bir paylaşım işte, eminim iyi olacağım. Hiçbir şey mükemmel değil– ama herşeyin istediğimiz gibi olma potansiyeli var.”

 

Herkesin hayatını, kendini, arkadaşlarını, evini, yemeğini, yemediğini, gezdiğini gezmediğini mükemmel, şahane, çok eğlenceli, çok sanatkarane, çok cool göstermeye kendini adadığı bu ortamda, modellik yapan– yani işi mükemmelliği taşımak olan– birinden böyle bir paylaşım okumak insanın içini ısıtıyor. Kaşlar zaten yakıyor. Sıcaklığı yaymak lazım.

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ECİNNİLİK

YKara Deliklerden Esen Rüzgar
Kara Deliklerden Esen Rüzgar

Kozmik esintiler evrenden haberler getiriyor.

Bir de bunlar var

Hayatınızdaki Otorite Figürüne Şarkılar
Bajingo Monologları
Bazı Kadınsı Kadınlar ve Burçin’in Galaksisi

Pin It on Pinterest