Dudu dudu dilleri, lıkır lıkır içmeli.

ECİNNİLİK

Utanıyorum ama Hakan Ural

Baştan anlaşalım, insan her zaman Idris Elbaları, Matthew Goodeleri, hatta Adam Driverları beğenmiyor. Bazen de ağzınızdaki sıvı oranını eser miktarda arttıran Hakan Ural oluyor arkadaşlar.

 

Hakan Ural’ın bugünkü Sicilya esintili ağır abi hallerini kastetmiyorum tabi.

 

 

Gerçi birazdan canısıııı canıısssı örümün yarısı diye şarkıya başlayacak bu kaş simetrisi altındaki şaşkın gözler yıllar içinde kazanılmış maçoluğunu gölgelemiyor, dikkatli bakınca gençliğindeki o tuhaf ve yersizsiliğiyle cezbedici naifliği geriden geriden sezdirmiyor değil.

 

Ama benim hasta olduğum Hakan Ural daha çok şöyle bir şey:

 

 

Geçenlerde ecnebilerin guilty pleasure dedikleri şu yaramaz, azıcık utandıran, hınzır hınzır da sırıttıran haz konusunun açıldığı bir ortamda Hakan Ural beğenimle ziyadesiyle utandırılmamış olsam bu konuyu siteye taşımaya kalkmazdım. Ama yerli kirli hazlar arasında Mert Fırat entelinin filan adının verildiği bu aşırı yüksek beğenili ortamda Hakan Ural’ın nesine bayıldığımı anlatırken aşağılık zevkimin içindeki inci tanesini çıkarıp masaya koymak zorunda kaldım ve bir anda herkesin yüzüne yayılan ikna olmuş gülümsemeyi görüp cesaretimi topladım. (Ayrıca Mert Fırat ne arkadaşlar ya, yok Harun Tekin!)

 

Sibel Can’la Hakan Ural’ın evliliklerinin son günlerinde birlikte yaptıkları basın açıklamasını hatırlayanlarınız vardır. Yürek parçalayan görüntülerdi. Seks kasedi nedeniyle şantaja uğrayan Sibel Can, kocası Hakan Ural’ın konuşması boyunca ağlıyor, arada ona sarılıyor, tekrar köşesine çekilip yine ağlıyordu. Hakan Ural arada esip gürleyen delikanlı laflar ediyor ama Sibel Can ona her sokulduğunda allak bullak oluyor, ağlamamak için kendini zor tuttuğu her hâlinden belli oluyordu.

 

 

10 yaşlarında filandım o basın açıklamasını izlerken. Şakır şakır patlayan flaşların altında sergilemek zorunda bırakıldıkları dramadan da etkilenmiş olmalıyım. Hakan Ural’ın Sibel Can’a destek olmaya biçiminden, delikanlılıkla ağlamaklı bir çocuk arasında gidip gelişlerinden filan da. Ama izlediğim şeyde esas gönlümü çelen başka bir andı.

 

 

Hakan Ural’ın dil tiki. Farketmemiş olamazsınız. Adam 30 yıldır arada dilini çıkarıp dudaklarının üstünde hızlıca bir kaydırmadan beş cümle üst üste kuramıyor. İki kelime arasında genellikle sağdan, bazen de ortadan çıkıyor o dil, bir saniye içinde hızlıca bir yalanıp geri giriyor evine.

 

 

Bazen de açıktan alıyor gönlümün prensi.

 

 

Dışarı çıkarmadan, ağzının içinde de çalıştığı oluyor.

 

hakan-ural-533

 

Olay anı tam şöyle:

 

giphy

 

Dediğim gibi tiki ilk farkettiğim anda daha küçüktüm, neye tutulduğumu anlayacak gibi değildim. Ama gönlümden bir şeyin ılık ılık aktığını hatırlıyorum. Artık ermeyen aklımla bu tikte ne vaatler bulduysam. Allah affetsin.

 

Ayrıca diyelim ki dillere karşı özel bir durumunuz yok. Yine de Hakan Ural’ın gençliğinin hiç de fena olmadığında anlaşabiliriz bence.

1029281_fae36015427389e98f26584d1aa6a633_600x600

dc5hur-5kav75y2jx01lco9t3u4_layout

afiş

 

Eski fotoğraflarda görünen bir şey daha var Hakan Ural’da. Sanki gazino hayatına, mafyatik ortamlara, ağır abiler arasına düşmüş, dış görünüşte ayak da uydurmuş ama yüzünde bir anlık belirip kaybolan şaşkın bir çocuk ifadesi. Sibel Can’ın assolistliğinin yanında bazen daha net seçiliyor o tuhaf olmamışlık.

 

sh

sh3

sh1

2

7

1136534_018f1b880fb98b4de20242d6d91bc9b3

 

Sevişeceği için mutluluktan kadının boynuna çocuk gibi sarılışına bir bakın!

 

 

Ya da sevgi mi şehvet mi ikilemine:

 

 

Evet, iyi yaşlanmadığını ben de kabul ediyorum. Yüzünün çizgileri kalınlaşırken, o yan bakışlar, ağır abi pozları giderek yerleşti, sevdiğim yersiz naiflikten eser kalmadı. Düz maço oldu adam. Ama yine de değişmeyen bir şey var arkadaşlar.

 

yaşlıdil1

yaşlıdil2

yaşlıdil3

 

Üstelik kıvraklığından da hiç bir şey yitirmemiş.

 

giphy (1)

 

Tövbe.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ECİNNİLİK

YVulva Vulva Söyle Bana
Vulva Vulva Söyle Bana

Allahaşkına bu minnoşlar sizinle de konuşmuyor mu?

ECİNNİLİK

YBu Kez Pipilerin ve Kukuların Arapça Adlarına ve Ölümsüz Tercümeye Dair
Bu Kez Pipilerin ve Kukuların Arapça Adlarına ve Ölümsüz Tercümeye Dair

El mülki, El harrab, Es sabur, El musaffah, El mezur, El addâd, El a'ser, El besis, El müstahiy, El bekayy ve dahası...

Bir de bunlar var

Unutulmaya Yüz Tutan Lezzet: Apartman Toplantısı
İnsan Kendi Parfümünü Nasıl Seçer: Sienna Ngai ve Anna Kornbluh ile Bir Sohbet
Bir Yastıkta Kocamaklar

Pin It on Pinterest