Raylı ve elektrikli bir sistem olan tramvaydayız ama şu fotoğraflar sayesinde nedense 5 kilometre yolu 2 dakikada koşmuş kadar olduk sayın okuyucu.

ECİNNİLİK

Ben Elba, Idris Elba

Raylı ve elektrikli bir sistem olan tramvaydayız ama şu fotoğraflar sayesinde nedense 5 kilometre yolu 2 dakikada koşmuş kadar olduk sayın okuyucu. Nefes nefeseliğimizin sebebi Idris Elba, 42 yaşındaki Britiş oyuncu/müzisyen/DJ/TV sunucusu/ve daha birçok şey. Kendileri aslında hormonlarımıza demirden pençesini, gelmiş geçmiş en iyi TV dizisi sayılan The Wire’daki Stringer Bell rolüyle attıydı. Böyle bir sakinlik, ‘sıkıntı yok, hallederiz’cilik, sokakların ciğerini en az hatmettiği hukuk kitaplarındaki tek tek kanunlar kadar iyi bilen, (dikkat spoiler) bir nevi Brütüs’ü oynadığı o kült karakterle yani. Sonra başka bir dizide daha ve Thor gibi Hollywood’culuklarda da karşımıza çıktı, BBC için bir müzik belgeselini inanılmaz bir enerjiyle sundu, Nelson Mandela’yı canlandırdı. En son yeni Bond olması için kampanya bile başlatıldı, donuk bakışlı, meymenetsiz Bond’larla nereye kadar diye düşünen haklı bir kalabalık tarafından. Vatman bey, şu 4. fotoğrafta biraz daha soluklanabilir miyiz lütfen?

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
  • minsc&boo

    Arkadaşlar bunu niye paylaştınız? Ukalalık etmek için değil, sadece anlamak için soruyorum… Kadın bedeninin metalaşmasına, reklam edilmesine karşıyız, peki erkek bedeni? Oyunculuk tamam ama yazıda ön plana çıkarılan vücut, kas, vs. bir haber kanalında büyük göğüslü ince topuklu kadınların manşete konulması ve “işte bu” denilmesi sizi rahatsız etmiyor mu…

  • Deniz

    Aghhhggghhhhh. Ustteki yoruma ve de bu MIKEMMEL FOTOLARA diyorumm

Bir de bunlar var

Üzülerek bildiriyoruz ki “iki tarafın da dinlenmesi” talebiniz reddedildi
Terry Hall
Biz Bitti Demeden Biten 5 Şey

Send this to friend