G noktası keşfedildiğinde yanınıza almanız gerekenler ve oraya vardığınızda sizi neler bekliyor? 1 Nisan!

ECİNNİLİK

G Noktasına Yolculuk

Bildiğiniz gibi dünyada gidilmedik, keşfedilmedik yer kalmadı, tek bir noktadan başka: G noktası! Efsane olduğu söylense de yüzyılların korsan ve define avı hikayelerinin aslında alegorik hikayeler olduğu artık genel geçer bir bilgi. Çıkılan her tehlikeli yolculuk nihayetinde G noktasını bulmak için hayatlarını ortaya atmış cengaverlerin alın yazısıdır.

 

Uzmanlar G noktasının efsane değil gerçek olduğunu ve kadınlarda çoklu orgazmdan sorumlu olduğunu söyledikleri zamandan beri bilimadamları G noktasını VPS sistemiyle tespit etmeye çalışıyorlardı. Hatta aldığımız bazı bilgilere göre üst düzey laboratuvarlarda 3D çizim programıyla yer imi oluşturma çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bu müthiş buluş gerçekleştiğinde ve kamuoyuna sunulduğunda kadınları güçlendirmek ve cinsellikleriyle ilgili eğitmek adına sosyal medyadan da yararlanılacağı belirtiliyor.

 

Kadını çözmeye çalışan araştırmaların çoğuna imza atmış olan ve bu konuda en ileri düzeyde çalışmaları yapan VERN’in medya iletişim departmanından aldığımız bilgilere göre G noktasına varanlar artık foursquare’den tüm dünyaya bildirebilecekler. Tahminimiz o ki G noktası valisi olmak isteyenlerin sayısı her gün katlanarak artacak. Bu konuda kapasite çalışmaları yapmaya başlayan foursquare ise programlarını güçlendirme çalışmalarına çoktan başladıklarını kaydettiler. Bu gelişmeye istinaden foursquare ile müzakerelere oturan facebook, otomatik bir sistemle kendisine kayıtlı üyelerin foursquare’de G bildirimi yaptıklarında Gbook adlı akraba sisteme geçiş yapacaklarını ve bahsi geçen G noktasına kimlerin ne kadar zamanda ve ne tür bir kuvvetle varmayı başardığını hassas sanal kantar sistemiyle gösterebileceklerini bildirdi.

 

G noktası bulunduğu takdirde kadınların erkeklerden yüzlerce kat daha fazla ve çeşitli orgazm olacağını söyleyen uzmanlar erkekleri şimdiden uyardı: ‘Yapısal olarak bir yanardağa benzeyen G noktası, siz ona yaklaştıkça adeta ‘Sıcak’ ‘Sıcak’ diyerek şişmeye başlayacak ve sizi içine çekecek. Uzaydaki kara delikleri andıran bu güce karşı koymayın. Sizin esas rehberiniz G noktasının ta kendisi olacaktır.’ Sanırız uzmanlar daha uzun süre kadının sırrını çözemeyecekler. Ancak bu yola hayatlarını adamış bilimadamlarımıza çalışmalarında azim ve kolaylıklar dileriz.

 

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YHer Gün Yeniden Kurduğumuz Bir Şehrin, Bir Dünyanın Yerlisi Olmak
Her Gün Yeniden Kurduğumuz Bir Şehrin, Bir Dünyanın Yerlisi Olmak

Bu 25 Kasım’da hatıramıza, buluşmalarımızın ve hür bir geleceğin hayaline sarılıyorum.

TARİH

YJames Baldwin’le Tanıştığım O Gün
James Baldwin’le Tanıştığım O Gün

Beni geri çektiği o yer ve zaman, makulen umabileceğim tek şeyin aldığım her davette ancak hizmet etmek için orada olabileceğimi söylüyordu.

MEYDAN

YEvet, Polisi Lağvedelim
Evet, Polisi Lağvedelim

Çünkü reformlar işe yaramayacak.

MEYDAN

YBiraz Sakinleşebilir Miyiz?
Biraz Sakinleşebilir Miyiz?

İnsanlar genelde beni felaket tellalı gibi görüyor, bana kızıyorlar. Felaket tellalı değilim ben. Eğer bakmazsan, değiştiremezsin. Gözünün içine bakacaksın.

Bir de bunlar var

Ne kadar da şanslısınız: Bir heterotopyanın temel atma töreni
8 Mart Dünya Böbrek Gününüz Kutlu Olsun!
Zeki Müren 1984 Bodrum Konseri’nin Epik Finali

Pin It on Pinterest