Facebook Twitter Gmail Shares     …Tüm doğum kutlamalarınız için. Şükürler olsun ki Türk popunun HER konu başlığına uygun bir şarkısı var ki bunu görünce “Çilek dudaklarına yapışıp kalıcam” şarkısı saatlerce kafanıza çivilenebiliyor. Terör içinde, hep beraber söyleyelim.   Pasta konseptinden hala tam olarak soğumadıysanız şuraya, buraya. Rica ederiz.     Facebook Twitter Gmail Shares

KÜLTÜR

Çileklerin İçinden Canım

 

bebek

 

…Tüm doğum kutlamalarınız için. Şükürler olsun ki Türk popunun HER konu başlığına uygun bir şarkısı var ki bunu görünce “Çilek dudaklarına yapışıp kalıcam” şarkısı saatlerce kafanıza çivilenebiliyor. Terör içinde, hep beraber söyleyelim.

 

Pasta konseptinden hala tam olarak soğumadıysanız şuraya, buraya. Rica ederiz.

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

SANAT

YBu Resim Gitmeli Mi?
Bu Resim Gitmeli Mi?

Sanatçı Hannah Black'in siyah bir çocuk cesedini tasvir eden sanat eserinin var oluşunu ve sergilenmesini eleştirdiği açık mektubundan hareketle: "onurlandırmak" ve "lafı ağzına tıkmak" arasındaki ince çizgi nerede durur?

KÜLTÜR

YMary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar
Mary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar

Cambridge Üniversitesi Klasikler Profesörü Mary Beard'ın konuşması: Kadınlar Antik Yunan'dan bugüne güçle nasıl ilişkilendi?

SANAT

YÖlüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann
Ölüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann

Renate Bertlmann, 1970’lerde bir çok çağdaşı gibi 1968’in devrimci atmosferi ve ikinci dalga feminizmin gücüyle kadın bedenini bir kutlama ve devrim aracı olarak yeniden kurgulayan eserler üretmiş.

SANAT

YGüncel Kızlar (1977)
Güncel Kızlar (1977)

Vintage sarısı, yalnızca çözülmüş meselelere, başarıyla alınmış haklara mı değer?

Bir de bunlar var

Vikimaraton Dördüncü Kez İstanbul’da!
Sudan Çocuklar
2017 Oscar Töreni: Aaa Olay Çıktı!

Pin It on Pinterest