Facebook Twitter Gmail Shares   Oşu yolda yürürken yanlışlıkla internet ve gerçek hayatın kesiştiği altıncı boyuta geçmiş, fotoğrafını yollayınca öldük. Bir internet banner’ını apartman kapısında hiç görmemiştik. (Belediye, havuzlu park gibi Google hayratı yapsa on saniyede pahalı kafeye dönüşür) (Ya da Google Konutları: “Gerçek sonuçların kalbine on saniye uzaklıkta bir yaşam alanı…”)   Reklamda bahsedilen […]

YAZI

AŞKA AÇIM

nerimanaskaac

 

Oşu yolda yürürken yanlışlıkla internet ve gerçek hayatın kesiştiği altıncı boyuta geçmiş, fotoğrafını yollayınca öldük. Bir internet banner’ını apartman kapısında hiç görmemiştik. (Belediye, havuzlu park gibi Google hayratı yapsa on saniyede pahalı kafeye dönüşür) (Ya da Google Konutları: “Gerçek sonuçların kalbine on saniye uzaklıkta bir yaşam alanı…”)

 

Reklamda bahsedilen söz konusu olay klip burada, gerçek hayatta Like butonu nerede? (Siz önce kendi sitenize like butonu koyun)

YAZARIN DİĞER YAZILARI

SANAT

YBu Resim Gitmeli Mi?
Bu Resim Gitmeli Mi?

Sanatçı Hannah Black'in siyah bir çocuk cesedini tasvir eden sanat eserinin var oluşunu ve sergilenmesini eleştirdiği açık mektubundan hareketle: "onurlandırmak" ve "lafı ağzına tıkmak" arasındaki ince çizgi nerede durur?

KÜLTÜR

YMary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar
Mary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar

Cambridge Üniversitesi Klasikler Profesörü Mary Beard'ın konuşması: Kadınlar Antik Yunan'dan bugüne güçle nasıl ilişkilendi?

SANAT

YÖlüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann
Ölüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann

Renate Bertlmann, 1970’lerde bir çok çağdaşı gibi 1968’in devrimci atmosferi ve ikinci dalga feminizmin gücüyle kadın bedenini bir kutlama ve devrim aracı olarak yeniden kurgulayan eserler üretmiş.

SANAT

YGüncel Kızlar (1977)
Güncel Kızlar (1977)

Vintage sarısı, yalnızca çözülmüş meselelere, başarıyla alınmış haklara mı değer?

Bir de bunlar var

Fıtratımızda yok yok…
Tandıra Bandır
Virginia Woolf Kendine Ait Bir Odaya Geçmeden…

Pin It on Pinterest