...Fakat gene de bir pırıltıdır Matthew Goode. Bana inanmıyor musunuz?

YAZI

Matthew Goode

 

 

 

Arzu Tramvayı’nda bu hafta İngiliz oyuncu Matthew Goode var. Matthew Goode iyi bir aktör, kendisini 2013 yapımı Stoker filminden hatırlıyor olabilirsiniz. (En son Ben Whishaw‘un Arzu Tramvayı vagonunda Bright Star filmine ‘galaksinin en bayık filmi’ dediğim için bir 5Harfliler okuru ciddi ciddi siteyi okumayı bırakmıştı, o yüzden Stoker konusunda çenemi tutuyorum) Daha samimi bir ortamda Matthew Goode’un şeytan tüyüne şahit olmak isteyenler Leap Year isimli romantik komediye yönelebilir ve bir buçuk saatliğine tatlı bir entelektüel komaya girebilirler. (Yalnız Burning Man‘i denemeyin, gerçek komaya sokuyor) (Ay tutamadım gene yaptım) (Yaka paça tramvaya bindirip filmine hakaret etmek kalitemizin güvencesidir – “BİZ İNSAN TAŞIYORUZ”)

 

 

…Fakat gene de bir pırıltıdır Matthew Goode. Bana inanmıyor musunuz?

 

 

pırıltı

 

 

SÖZÜME GÜVENMEDİNİZ VE İŞTE İPEK ONGUN GELDİ

YAZARIN DİĞER YAZILARI

SANAT

YBu Resim Gitmeli Mi?
Bu Resim Gitmeli Mi?

Sanatçı Hannah Black'in siyah bir çocuk cesedini tasvir eden sanat eserinin var oluşunu ve sergilenmesini eleştirdiği açık mektubundan hareketle: "onurlandırmak" ve "lafı ağzına tıkmak" arasındaki ince çizgi nerede durur?

KÜLTÜR

YMary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar
Mary Beard: Gücün İçinde, Üzerinde, Peşinde Kadınlar

Cambridge Üniversitesi Klasikler Profesörü Mary Beard'ın konuşması: Kadınlar Antik Yunan'dan bugüne güçle nasıl ilişkilendi?

SANAT

YÖlüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann
Ölüm Kadar Ciddi, Küfürlü bir Şaka: Renate Bertlmann

Renate Bertlmann, 1970’lerde bir çok çağdaşı gibi 1968’in devrimci atmosferi ve ikinci dalga feminizmin gücüyle kadın bedenini bir kutlama ve devrim aracı olarak yeniden kurgulayan eserler üretmiş.

SANAT

YGüncel Kızlar (1977)
Güncel Kızlar (1977)

Vintage sarısı, yalnızca çözülmüş meselelere, başarıyla alınmış haklara mı değer?

Bir de bunlar var

Güçlük Dolu Belirli Günler
Freja Beha
Bebek Evlerinin Büyüklüğü

Pin It on Pinterest