Tebrikler Ömrümm, kendini oynadın.

ECİNNİLİK

Bir Sexting Biçimi Olarak “Aşkım Bunu Alıyım Mı?”

Aşkitonun aklını nasıl almalı? Kendi fotomu atmadan, bu ikiyüzlü ve bastırılmış topluma kanıt bırakmadan bacaklarımı hayal etmesini nasıl sağlamalı?

 

Arzulanır ve sevilir hissetmek için roketatar resmine tamah etmelerin, kadın cinayeti “şakasını” tutku diye öpüp başına koymaların ülkesinden bazı hazin görüntüler:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hamiş, Değerliiimm şerefine:

 

 

  • Seda Diril

    Şimdi bu tepkileri veren erkek olduğu için mi sıkıntı var? Ben bir kadınım ve benim kardeşim bana bu eteği gönderse ben de tepki gösteririm. Çünkü sosyokültürel yapım bu eteği “giyilemez” kategorisine atıyor. He, ancak bu tip bir giyim tarzı olan birisi bu mesajı attığında erkek arkadaşı böyle tepki veriyorsa hemcinslerime tavsiyem sosyokültürel olarak aynı yada yakın frekansta olan beylerle devam edin. İnsanların yaşamları boyunca oluşturduğu bir ahlak sınırları var. Size göre doğru yada yanlıştır bu sınır, zaten sizi yada başkasını bağlamaz. Ta ki birlikte bir yaşam sürmeye karar vermediğiniz sürece. Öldürmekle tehdit eden adamcıkları bu yorumumun dışında bırakıyorum tabiiki. Sen kimsinki öldürebilme yetkin olduğunu düşünüyorsun?

    Bu arada sondan 3. Ekran görüntüsündeki arkadaşa tavsiyem hemen ayrılsın. Adam direk 2 yüzlü. Muhtemelen de ağzından sadakat eksik olmayan ama yolda gördüğü dişiye gözleri kayan cinsinden.

  • hebele

    bu tepkilerin hicbiri normal degil. esimin-kocisci geldi hanim- sevmedigi bir giysim olursa ‘benimleyken giyme’ der en fazla, veya ‘benimleyken cok makyaj yapma’, ama genel olarak yetiskin bi insanin ne giyecegine, ne yiyecegine, okuyacagina, seyredecegine, nasil uretecegine karisiliyorsa orada ciddi bir sorun var ve sanirim o sorunun adi cografya.

Bir de bunlar var

Hata Kızlarımızda
Gergin İş Günleri İçin Şarkı Listesi
Saklambaçsız Mayolar

Send this to friend