Bazen başkasının derdine bile özeniyorsunuz.

MEYDAN

Beyaz Saray Sözcüsünü Sinirlendiriyorlar

Halen ABD başkanlığını yürütmekte olan Sarı Çiyan’ın basın sözcüsü Sean Spicer’ı bildiniz? VICE, günlük Beyaz Saray basın toplantılarına katılan Washington muhabirlerinin surat ifadelerinden, kâh devrilen, kâh fal taşı gibi açılan gözlerinden, aniden kalkan kaşlarından, inanamamazlıkla, ne olur şuna bir şey söyle dercesine birbirilerine bakışlarından, uzaklara dalışlarından şiir gibi video derlemiş.

 

 

TFW You’re Listening to Sean Spicer

Journalists listening to Sean Spicer give some serious sideeye.

Posted by VICE News on Saturday, June 3, 2017

 

Sean Spicer gerçekten de inanılmaz derecede kötü bir sözcü (aslında tam olarak sözcülüğünü yaptığı adam kadar kötü işte). Çıkıp can siperane savunmak zorunda olduğu dipsizce hukuksuz ve yalan dolan politikalar ve demeçler bir yana, her Allahın günü bir gaf yapıyor, cümlelerinin başı sonu yok, sürekli muhabirlerle dalaşıyor filan (bu dalaşmaların yarısının youtube’da Spicer liberal muhabiri bakkala yolladı, Spicer liberallerin aklını aldı diye paylaşıldığını da görmek lazım). Muhabirler de hak ettiği için Spaysi ile epey uğraşıyorlar bu arada. Paralel bir evrende, gazetecilerin siyasetçiler ve sözcüleriyle olanca rahatlıkla ayrıntılar ve alıntılar üzerine laf dalaşına girebildiği bir Türkiye’de sayın Gökçek’e yakışırdı Spaysi, bizimse elimizde ancak bu vardı.

 

 

Kısmet değilmiş.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ECİNNİLİK

Y10 Instagram Hesabı Daha
10 Instagram Hesabı Daha

İnsanın içini şişirmeyen, bir şey satmayan 10 güzel hesap.

MEYDAN

YHazmedemedi
Hazmedemedi

Yeni Şafak CNN'in karalama kampanyasını belgeleriyle ortaya koyuyor (ekran görüntüsü alıp işine geldiği gibi yorumladı).

MEYDAN

Yİşkence ve Tecavüz Veyahut Talihsiz Bazı Olaylar Zinciri
İşkence ve Tecavüz Veyahut Talihsiz Bazı Olaylar Zinciri

"Polis, günlerce dehşet ve hastalığının üzerine bir de bunun travmasını yaşayan A.A.’yı ailesine teslim etmek istedi."

Bir de bunlar var

Şehri Alacağız, Ama Önce Geceyi
The Bobs’un Kazananı 5Harfliler!
İşte Bunlar Hep Belaltı

Send this to friend