Gelecek pazartesi ofise Iron Man olarak gitmeyi düşünür müsünüz?

ECİNNİLİK

Profesyonel Kadınlar İçin Iron Man Makyajı

Makyaj düşkünüyseniz Youtube’da çeşitli mucizeler yaratan makyaj sanatçısı Promise Phan’ı biliyorsunuzdur. Makyaj videosu hususunda Promise bir yana, dünya bir yana, çünkü diğer makyaj ustaları benziyorsa, bu kadın iki-üç malzemeyle oluveriyor, acayip bir şey. Üstelik skalası da inanılmaz geniş, sadece zombi Barbie, bezelye perisi gibi göz okşayan şeyler değil, durup dururken Johnny Depp, Terminatör, Mona Lisa filan oluyor. Videolarını sayısız makyaj malzemesine boğmaması, genelde üç beş aynı ürünü kullanarak neyin nasıl yapılacağını göstermesi de cabası.

 

Fakat size gelelim… Haftada beş gün 9-5 sıkıntıdan patladığınız bir ofis işiniz mi var? Rutin toplantılarda lafa girmeye çekiniyor musunuz? Peki gelecek pazartesi ofise Iron Man olarak gitmeyi düşünür müsünüz?

 

 

Fazla efor sarfetmeye gerek yok, sade beyaz bir gömlek, resmi pantolon. Son raporları sormak için bir iş arkadaşınız omzunuza dokunuyor, ofis sandalyesinde yavaşça kendisine doğru dönüyorsunuz… Fakat suratınız %100 paslanmaz çelik! Bütün dikkatler üzerinizde, söylediğiniz söz kanun olacak. Fotokopi sırasını Iron Man’in elinden almaya çalışan duydunuz mu? Yaaa, işte. Kudretiniz o çapta olacak. Metroda yolda yemekhane sırasında IRON MAN!

 

(Önemli profesyonel kararlar öncesinde ise Mona Lisa videosunu ziyaret etmekte fayda var, ne düşündüğünüzü, hissettiğinizi bir türlü anlayamasınlar, gene kazanan siz olun)

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YRöportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?
Röportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?

Son zamanlarda davranışları öyle tuhaf ki... Sanki bir şeyler planlıyor gibi. Deodorantların bilinen ve bilinmeyen niyetlerini Aysu Uygur'a sordum.

ECİNNİLİK

YKız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz
Kız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz

Kız Patron Mitingi'nde olmayı ve almayı istediğiniz her şey var ancak orada ne bok yediğinize dair tek bir ipucu yok

Bir de bunlar var

İsmailcik
Bayram Şekeri
Üçgen Müslüman

Pin It on Pinterest