İzmir Emniyet Müdürlüğü masraftan kaçınmamış, emniyet teşkilatının 170. yılı kutlamaları için olağanüstü sevimli bir kampanya başlatmış.

YAZI

İçimizdeki Polis!

collage

 

İzmir Emniyet Müdürlüğü masraftan kaçınmamış, emniyet teşkilatının 170. yılı kutlamaları için olağanüstü sevimli, sıcacık bir kampanya başlatmış. T24’ün haberine göre bine yakın afiş hazırlatıp İzmir’i baştan başa kuşatan Emniyet Müdürlüğü’nün kampanya sloganı: “170 Yıldır İçinizden Biri”.

 

İçimizdeki polisler görsellerden de göreceğiniz gibi çok fonksiyonlu. Kadın polisler bulaşık ve çocuk bakımından arta kalan zamanlarda üniformalarını giyip mesai saatlerinin muhtemelen 3’te ikisini erkek meslektaşlarının taciz, mobbing ve bayağılıklarını defetmekle harcadıktan sonra kalan zamanlarında çeşitli polislik faaliyetleri gerçekleştiriyorlar. Erkek polislerse içimizde olabilmek için top oynuyor, bisiklete biniyor, çocuklarını ellerinden tutup dalgıçlık yapıyorlar.

 

20150407201434_izmirpolis3-2

20150407201448_izmirpolis4-2

20150407201500_izmirpolis5

20150407201555_izmirpolis7

 

Lafı gelmişken, şu laboratuarda meydan gelen kaza sonucu varlığı ortadan ikiye bölünüp bir yarısı mutasyona uğramış ve süper kahramanla medeniyet düşmanı canavar arasında bir yerde takılı kalmış ÖTEKİ YARIM kampanyaları hala popülerliğini korusa da belirtmekte fayda var: şampiyonluk tacını hala İlyas Salman taşıyor.

 

ilyas

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YAmber Heard-Johnny Depp Davası Bir Kadın Düşmanlığı Orjisiydi
Amber Heard-Johnny Depp Davası Bir Kadın Düşmanlığı Orjisiydi

İstismar iddiasında bulunan kadınlara ne olur? Halkın önünde teşhir edilirler, profesyonel olarak kara listeye alınırlar, sosyal olarak dışlanırlar, sosyal medyada durmadan alay edilirler ve dava edilirler.

MEYDAN

YS.T.A.R. Manifesto
S.T.A.R. Manifesto

Sokak Travestileri Hareketi Devrimcileri 1970'ten sesleniyor.

KÜLTÜR

YSon Kadın Bükücü: Aka Kubi
Son Kadın Bükücü: Aka Kubi

Ataaaa! Erkill! Hızlı uçmayın, pelerininiz kırışacak çocuğum!

Bir de bunlar var

Hem sığınakları hem de sığınaklara ihtiyaç duymayacağımız günleri istiyoruz
Gezi Direnişi: Şarkı Listesi
Çözülmemiş Ölümlerin Minyatür Yaşamı

Pin It on Pinterest