Facebook Twitter Gmail Shares     Şu “Fena göçtü, iyi çöktü” haberlerine bayılıyorum. Bütün kadınlar olarak toplanıp Sabah’ın altımızda kalacağı biçimde bi göçebilir miyiz acaba? İnadına?   Veya mesela… Sabah gazetesi devamlı göçüş alarmında olduğu için… Tamamen göçüş izlemeye ayırdığı Kandilli Rasathanesi gibi ayrı bir departmanı olduğu için… Bir kadının en ufak yaşlanma belirtisinde cebinden […]

KÜLTÜR

DOĞANIN KANUNUNU GİZLEYEMEDİ

Screen shot 2013-08-02 at 12.17.31 AM

 

 

Şu “Fena göçtü, iyi çöktü” haberlerine bayılıyorum. Bütün kadınlar olarak toplanıp Sabah’ın altımızda kalacağı biçimde bi göçebilir miyiz acaba? İnadına?

 

Veya mesela… Sabah gazetesi devamlı göçüş alarmında olduğu için… Tamamen göçüş izlemeye ayırdığı Kandilli Rasathanesi gibi ayrı bir departmanı olduğu için… Bir kadının en ufak yaşlanma belirtisinde cebinden “İŞTE BURADA” diyen ağlayan kırmızı çemberlerini çıkardığı için, onbeş yaşında olmayan hiçbir kadına tahammül edemediği, ortayaşlı kadın görünce gerçekten çok üzüldüğü için… Şöyle dolaşsak?

 

demi2

SEN ÜZÜLME / GÜLÜM İNCİNME…

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YRöportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?
Röportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?

Son zamanlarda davranışları öyle tuhaf ki... Sanki bir şeyler planlıyor gibi. Deodorantların bilinen ve bilinmeyen niyetlerini Aysu Uygur'a sordum.

ECİNNİLİK

YKız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz
Kız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz

Kız Patron Mitingi'nde olmayı ve almayı istediğiniz her şey var ancak orada ne bok yediğinize dair tek bir ipucu yok

Bir de bunlar var

Yeni İnternet Fenomeniniz: Mücahit is the New Black*
Plajlarda Maskeli Kadın Modası
Menopoz ve Alzheimer Arasındaki İlişki

Pin It on Pinterest