Facebook Twitter Gmail Shares   Justin Bieber annesinin gözünü koluna dövme yaptırmış.   …   Anne saygısı ve sevgisi dünyanın en güzel şeyi tabii ki de… Allahaşkına bi dövmeye, bi dövmenin yerine, bi de yüzündeki ifadeye bakın. Çok bi iş başarmış gibi bi de işaret ediyolar. Çocuklar fazla para, fazla zaman, bunlar insanın uykusu hafif, […]

KÜLTÜR

Annesinin Gözbebeği

bibi

 

Justin Bieber annesinin gözünü koluna dövme yaptırmış.

 

 

Anne saygısı ve sevgisi dünyanın en güzel şeyi tabii ki de… Allahaşkına bi dövmeye, bi dövmenin yerine, bi de yüzündeki ifadeye bakın. Çok bi iş başarmış gibi bi de işaret ediyolar. Çocuklar fazla para, fazla zaman, bunlar insanın uykusu hafif, gizli düşmanıdır, söyliyim. Size bi hal gelmiş şaşırmışsınız, şarkı markı yazın siz.

 

Peki kolunda Mordor gibi annesinin gözüyle dolaşan bi genç adamla yakınlaşmayı düşünür müydünüz? (Kaynana Saruman) Belki Biber de yedi ceddi cüzzamlı olsa da kızlar arasında gene de popüler olacağını kanıtlamak peşindedir, odur dövmenin sırrı. Peki ya kolumda annemin gözü olsa? Peki ya hobi olarak babamın saçlarını takıyo olsam? (Alacağı cevap: Justin hear me RT PLSSS from Argentina) Aslında “Biber bu dövmeden hafif pişman olmayacaksa hiç büyümeyecek demektir” gibi havalı bir laf edecektim ki sonra dövmenin komşularına bir baktım, biri altta kendini okşayan şövalye, biri üstte albüm kapağı gülüşü yapan kaplan. …Yani. Pişmanlık denizine hangi kıyısından girsin Bibiş. Basmış gözü umursamadan.

 

Son olarak: Justin seni iyi görmüyorum, üstünde göz var. *ÇIKITISS* Rica ederim, yakşamlar!

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YRöportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?
Röportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?

Son zamanlarda davranışları öyle tuhaf ki... Sanki bir şeyler planlıyor gibi. Deodorantların bilinen ve bilinmeyen niyetlerini Aysu Uygur'a sordum.

ECİNNİLİK

YKız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz
Kız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz

Kız Patron Mitingi'nde olmayı ve almayı istediğiniz her şey var ancak orada ne bok yediğinize dair tek bir ipucu yok

Bir de bunlar var

Kısaca Mehmet, since 1071
Fransızcayı Cinsiyetsizleştirmek: Dil Değişince Toplum da Değişir mi?
Şaşıfelek: Bir Kız Kardeşlik Çıkmazı

Pin It on Pinterest