Genç LGBTİ+ Derneği, COVID-19 salgınından LGBTİ+ toplumunun nasıl etkilendiğine dair veri toplamak amacıyla bir çalışma yürütüyor.

MEYDAN

Anket Çalışması: COVID-19 salgınında LGBTİ+ topluluğunun durumu

Genç LGBTİ+ Derneği, COVID-19 salgınından LGBTİ+ toplumunun nasıl etkilendiğine dair veri toplamak amacıyla bir çalışma yürütüyor. Bu çalışmadan elde edilecek verilerle oluşacak raporun, LGBTİ+ kişilerin ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik öneri oluşturacak bir biçimde karar alıcılara iletilmesi hedefleniyor.

 

Çalışmaya katılım gönüllülük esasına dayanır. Katılım esnasında herhangi bir sebeple anketi doldurmayı bırakabilir ve çalışmadan ayrılabilirsiniz. Paylaştığınız bilgiler tamamen anonim olarak kalacaktır. Sizden adınız, iletişim bilginiz veya adresiniz gibi herhangi bir kişisel veri (kimliğinizin belirlenebileceği herhangi bir bilgi) talep edilmez. Çalışma sonucunda güvenilir veriler elde edebilmemiz için yanıtlarınızın gerçek duygu ve düşüncelerinizi yansıtması ve bütün sorulara yanıt vermeniz önemli.

 

Ankete katılmak için bu linke tıklayın.

 

Genç LGBTİ+ Derneği ile iletişime geçmek için dernek@genclgbti.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.
Genç LGBTİ+ Derneği’nin danışmanlı hizmetinden yararlanmak için danisma@genclgbti.org adresine mail atabilir ya da facebook.com/genclgbti, instagram.com/genclgbti, twitter.com/genclgbti adreslerine mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.
Genç LGBTİ+ Derneği’nin diğer hizmetlerinden haberdar olmak için https://genclgbti.org/hizmetlerimiz/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bir de bunlar var

Bir Vize Başvurusu Hikâyesi: “Ağası Güçlü Olanın Kulu Suçlu Olurmuş”
Resim Titredi
Trablus’un ay döngüleri

Pin It on Pinterest