Facebook Twitter Gmail Shares   “Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi Bayan Yapılanması”nın logosuna bakmaktasınız. Hı hı evet, çiçek açmış bir ampul.   Twitter’da @uniakbayan adresinden takip edebileceğiniz yapılanmanın iletilerini alt alta okuyup -bayan şusu bayan busu bayanlar için bayanlardan bayan sıtayla süper yapılanma- fenalık geçirenlere ise limon kolonyası yanında bayan akademisinde bir […]

YAZI

Ampul çiçek açmış, yaz mı gelecek?

white_bg_1024x768

 

“Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Üniversiteler Birimi Bayan Yapılanması”nın logosuna bakmaktasınız. Hı hı evet, çiçek açmış bir ampul.

 

Twitter’da @uniakbayan adresinden takip edebileceğiniz yapılanmanın iletilerini alt alta okuyup -bayan şusu bayan busu bayanlar için bayanlardan bayan sıtayla süper yapılanma- fenalık geçirenlere ise limon kolonyası yanında bayan akademisinde bir kur aşk ve şiddet öneririz.

 

unnamed

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YAmber Heard-Johnny Depp Davası Bir Kadın Düşmanlığı Orjisiydi
Amber Heard-Johnny Depp Davası Bir Kadın Düşmanlığı Orjisiydi

İstismar iddiasında bulunan kadınlara ne olur? Halkın önünde teşhir edilirler, profesyonel olarak kara listeye alınırlar, sosyal olarak dışlanırlar, sosyal medyada durmadan alay edilirler ve dava edilirler.

MEYDAN

YS.T.A.R. Manifesto
S.T.A.R. Manifesto

Sokak Travestileri Hareketi Devrimcileri 1970'ten sesleniyor.

KÜLTÜR

YSon Kadın Bükücü: Aka Kubi
Son Kadın Bükücü: Aka Kubi

Ataaaa! Erkill! Hızlı uçmayın, pelerininiz kırışacak çocuğum!

Bir de bunlar var

1915’ten bir Saklambaç Oyunu
Minik Tahta Kazıklar
Tandıra Bandır

Pin It on Pinterest