Facebook Twitter Email Facebook Twitter Google+ Pinterest LinkedIn Digg Del StumbleUpon Tumblr VKontakte Print Email Flattr Reddit Buffer Love This Weibo Pocket Xing Odnoklassniki ManageWP.org WhatsApp Meneame Blogger Amazon Yahoo Mail Gmail AOL Newsvine HackerNews Evernote MySpace Mail.ru Viadeo Line Flipboard Comments Yummly SMS Viber Telegram Subscribe Skype Facebook Messenger Kakao LiveJournal x    Sarıyer’den […]

MEYDAN

Nası derler… boyu devrilesice…

 

 

Sarıyer’den sahil hattı minibüsünde gidiyorduk. Çayırbaşı-Kireçburnu arasında şoförümüz yavaşladı, yavaşladı ve camdan dışarı baktı. Yan koltukta oturan arkadaşına: ‘Abi şuna baksana, nasıl çıkıyo ya’ demesiyle hepimizin kafaları Karadeniz tarafına döndü. Orada, 30 saniye kadar bir minibüs dolusu insan nefesimizi tutarak ‘Hakkatten nasıl çıkıyor o öyle ya?’ diyerek manzaranın korkunçluğuna bir kez daha şahit olduk. Üstelik yağmurlu, puslu, Boğaz’ın ışıltısının olmadığı bir günde..

 

Nası derler… boyu devrilesice…

 

köprü

 

 

3çköprü2

 

 

 

Minibüsün içinden kafaların arasından fotoğraf ancak bu kadar oldu. 3. köprü inşaatını izleyen profesyonel fotoğraflar için buradan buyrun:

 

http://www.koprufotograflari.com/

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YÇitlerin Öte Yanı
Çitlerin Öte Yanı

Evlerinden, mahallelerinden, yaşamlarından edilenler için...

MEYDAN

YDile Gelmez “Bu Cehennem” Bizim
Dile Gelmez “Bu Cehennem” Bizim

Cumhurbaşkanının dilinin varmadığı bu iki sözcüği ta içimizde duyuyoruz biz.

KÜLTÜR

YÇöplükte Piknik, Müstehcen Peyzaj ve Ücretsiz Kanser Tedavisi
Çöplükte Piknik, Müstehcen Peyzaj ve Ücretsiz Kanser Tedavisi

Müstehcen olan artık ne çıplaklık ne de sıradan insanların cinselliği, bugün esas müstehcen olan hiçbir varlığın öznesi olamadığı bu peyzaj.

Bir de bunlar var

10 Ekim 2015’in Tanıkları
Oscar Pistorius Davasında Gelişmeler
Gazze, Şengal, Mahmur, Rojava… Savaşın Neresindesiniz?

Send this to friend