Geceden diğer haberlere, kıyafetlere, bilmemnelere bakmadım bile. Rap'çi Angel Haze ile Ireland Baldwin arasında mucuk mucuk mucuk. (Ne diyeyim "beraberliklerini gizlemediler" mi diyeyim, mucuk işte)

ECİNNİLİK

Bu Sene Emmy’ler Bu Fotoğraftan İbaret

Emmy ödülleri’nin kırmızı halısında çekilmiş yukarıdaki fotoğrafı gördüğümde biraz şaşaladım. Rap’çi Angel Haze ile Kim Basinger ve Alec Baldwin’in oyunculuk yapmaya başlayacağı söylenen kızı Ireland Baldwin aynı karede. Birbirlerini tanıyorlarmış yani, ne güzel, dedim. Üstelik Haze Ireland’ın rujunu düzeltiyor. Ya ne güzel bir görüntü. Aslı’nın muhteşem defile yazısında kullandığı “katı bir güzellik idealinin yukarıdan aşağıya tekrarlandığı sıkıcı hapishane voltaları” tabirine harfiyen uyan kırmızı halı üzerinde böyle beklenmedik bir samimiyet anı görmek içimi bir hoş etti. Bir de sevgili çıkmasınlar mı! Banane magazinse magazin, son zamanların en heyecan verici çiftiyle karşı karşıyayız. Angel Haze çok yetenekli bir rap’çi. Ireland’a filizlenen film kariyerinde başarılar dilerim.

 

Geceden diğer haberlere, kıyafetlere, bilmemnelere bakmadım bile. Bu törenli sevinç egzersizleri ve provalı arkadaşının başarısıyla gurur duymalara, giydikten sonra ütülenmiş kıyafetlere ve dört saatte uygulanmış bronzer’lara insanın her zaman sabrı olmuyor. (Mavişim Nicholas Hoult geceye katıldı mı? Jessica Lange ve Kathy Bates ödülleri yuttular mı?) Rabbim hepimize kariyerini paparazzi’den korumaya çalışıp bir yandan da ödüllü oyuncu olmaya uğraşan Kevin Spacey kalenderliği nasip etsin. Şöhret işi de beklenmedik sabırların işi. Bu sene bende yok. Yani bu senenin Emmy’leri Angel Haze ve Ireland Baldwin’in kırmızı halı şevkatinden ibaret olabilir mi? Tamam ondan ibaret olamazsa bu olsun bari. Ter bastı.

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YRöportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?
Röportaj: Deodorantımız Bizi Öldürmeye Mi Çalışıyor?

Son zamanlarda davranışları öyle tuhaf ki... Sanki bir şeyler planlıyor gibi. Deodorantların bilinen ve bilinmeyen niyetlerini Aysu Uygur'a sordum.

ECİNNİLİK

YKız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz
Kız Patron Mitingi’ne Davetlisiniz

Kız Patron Mitingi'nde olmayı ve almayı istediğiniz her şey var ancak orada ne bok yediğinize dair tek bir ipucu yok

Bir de bunlar var

Tsubasa Kokteyle Gidiyor: Futbol Şortundan Elbise Yapımı
Doğum Kanalları Kuvvetli Bir Evrimsel Teorinin Aksine Tüm Dünyada Farklılık Gösteriyor
İhsan Hala’nın Köyü

Pin It on Pinterest