Facebook Twitter Gmail Shares   Pazartesi seminer varmış, hiç söylemiyorsunuz. Kaçırdık güzelim fırsatı.   Bir adet psikolog, bir adet sosyolog, bir adet doktor ve bir adet SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ bir araya gelmiş, eş seçiminin inceliklerini anlatmış, katılımcıları evliliğe hazırlamışlar. (Bilhassa il müdürü çok fena hazırlamış diyorlar.)   O değil de, nikah edilecek kadında aranan […]

YAZI

a)Malı b)Soyu c)Güzelliği d)Dini e)5Harfliliği

görsell

 

Pazartesi seminer varmış, hiç söylemiyorsunuz. Kaçırdık güzelim fırsatı.

 

Bir adet psikolog, bir adet sosyolog, bir adet doktor ve bir adet SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ bir araya gelmiş, eş seçiminin inceliklerini anlatmış, katılımcıları evliliğe hazırlamışlar. (Bilhassa il müdürü çok fena hazırlamış diyorlar.)

 

O değil de, nikah edilecek kadında aranan bu 4 özelliği biliyor muydunuz siz? Peygamber yaşadığı dönemle ilgili sosyolojik analizde mi bulunmuş bunu derken, yoksa “dördün birini bulduysanız nikah edebilirsiniz ama din için etseniz daha güzel olur tabi” mi demiş?

 

Ben şahsen zengin, soylu ve güzel olduğumdan yüzde 75’lik nikah edilebilitem var. Siz 4’ün kaçındasınız sevgili 5Harfliler? Yorumlara buyrunuz. Günümüz kadınlarının nikah edilebilite oranlarıyla ilgili araştırma sonuçlarımızı SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ’ne yollayacağım daha.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YS.T.A.R. Manifesto
S.T.A.R. Manifesto

Sokak Travestileri Hareketi Devrimcileri 1970'ten sesleniyor.

KÜLTÜR

YSon Kadın Bükücü: Aka Kubi
Son Kadın Bükücü: Aka Kubi

Ataaaa! Erkill! Hızlı uçmayın, pelerininiz kırışacak çocuğum!

MEYDAN

YBaşlangıçta Cumhur Vardı
Başlangıçta Cumhur Vardı

Açıkçası benim de yeni dönemden umudum var.

Bir de bunlar var

Bir Hanım Şoför Olacak
Asrın Yalanı: “Okudum, Hepsini Okudum”
“Herkesin cevapları kendi içinde saklı. Herkesin engeli de kendisi.”

Pin It on Pinterest