Facebook Twitter Email Facebook Twitter Google+ Pinterest LinkedIn Digg Del StumbleUpon Tumblr VKontakte Print Email Flattr Reddit Buffer Love This Weibo Pocket Xing Odnoklassniki ManageWP.org WhatsApp Meneame Blogger Amazon Yahoo Mail Gmail AOL Newsvine HackerNews Evernote MySpace Mail.ru Viadeo Line Flipboard Comments Yummly SMS Viber Telegram Subscribe Skype Facebook Messenger Kakao LiveJournal xCanımız ciğerimiz biriciğimiz […]

KÜLTÜR

Yıldızname

yıldız 2Canımız ciğerimiz biriciğimiz Yıldız Tilbe her yerde olduğu gibi Twitter’da da bir ferah nefes olmaya devam ediyor.

 

Sabahın 5’inde güzelliğinin zirvesinde peynir ekmekli twitleri, uykuya hasreti, Beyonce ve Rihanna sevgisi, bir tek kendi gündeminin peşinden gidişi…

 

yıldız 5

 

Geçen gün canı sıkıldı Yıldızcığımın. Soru sordurdu kendine. Mümkünse tek, olmadı iki kelimeyle, ama üçü asla aşmadan hayatın anlamını mı anlatmadı, aşk acısının şişkinlik yapanını mı..

 

yıldız 6

 

Dünyaya nanik yapmış. Twitter’ı mı ciddiye alacaktı?

 

yıldız 3

 

Twitter’ı ciddiye almıyor dediysem, yine de tüm sorulara dünyanın en ciddi cevaplarını vermesine engel değil bu tabi! Yıldız Tilbe’den bahsediyoruz, ciddiye almadan ciddiye alma sanatından, ya da tam tersinden..

 

yıldız 4

 

Yıldız aşkını bilen bilir. Bilmeyene de diyecek tek lafım:

 

SIĞ YÜZÜNE KAPATTIĞIN SAÇLARIMI KESTİM

 

yıldız duvar

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YSon Kadın Bükücü: Aka Kubi
Son Kadın Bükücü: Aka Kubi

Ataaaa! Erkill! Hızlı uçmayın, pelerininiz kırışacak çocuğum!

MEYDAN

YBaşlangıçta Cumhur Vardı
Başlangıçta Cumhur Vardı

Açıkçası benim de yeni dönemden umudum var.

KÜLTÜR

YBir Kertenkelenin Ömrü: Patrick Melrose
Bir Kertenkelenin Ömrü: Patrick Melrose

Dizi bir çocuğa tecavüz etmeyi ve bunu sürdürmeyi mümkün kılan bütün bir eril dünyayı küçük detaylarla gözler önüne seriyor.

Bir de bunlar var

O Biliyor
Kağnı Hızında
Arkadaşı Olmayan Erkekler, Yükünü Çeken Kadınlar

Send this to friend