Kazananları ve kaybedenleriyle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ünlülere verdiği iftarın en müthiş kareleri

MEYDAN

Sen Sus Da Gözlerin Konuşsun

Dün akşam Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sanatçılara ve sporculara verdiği iftar, sıkı bir retina mücadelesine sahne oldu. Erdoğan’la göz teması kurabilmek için birbirleriyle yarışan ünlüler, kendilerine ayrılan üç saniyelik sürede Cumhurbaşkanının retinasına en hayran bakışlarını kaydedebilmek, akıllarda ve fotoğraflarda en mesut yüzleriyle kalabilmek için canlarını dişlerine taktılar. Tabi her yarış gibi dünkü iftar da kazananları ve kaybedenleriyle acı tatlı anlara sahne oldu.

 

 

İftarda Erdoğan’ın masasında oturmaya hak kazanmış ünlüler yarışa hükmen galip başlamanın haklı gururuyla nispeten sakin bir gece geçirdiler. Yan masalar, daha yan masalar, en yan masalarda oturan diğer ünlüler ise performanslarını sergileyecekleri anın heyecanıyla dakikaları saydılar.

 

Masalarının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan mesafelerinin ünlülerin performansını doğrudan etkilediği, en dış masalarda oturanların gözlerini konuşturmaya en motive ünlüler oldukları gözlemlendi. Gecenin kazananlarını sizler için derledik.

 

 

Gecenin kaybedenleri ise, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la göz teması kuramamış olmanın üzüntüsüyle buruk bir iftar yaşadılar.

 

 

Fotoğraflardaki bakış/yanak performanslarının yanısıra bir yıl boyunca verecekleri demeçler ve yer alacakları projelerle de gözlem altında tutulacak ünlülerden seneye kimlerin iftar masası terfisi alacağı merak konusu.

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

Y#MüftülereNikahYetkisineHayır
#MüftülereNikahYetkisineHayır

Çünkü yine çocuk istismarının önünü açacak bir yasa önerisi meclisin gündeminde.

MEYDAN

YÇizerlerin Cumhuriyet Gazetesi Davası
Çizerlerin Cumhuriyet Gazetesi Davası

Dokuz aydır yok yere gün yüzü gösterilmeyen gazetecilerin "adalet mülkün temelidir" komedisinin karşısında nasıl durduklarını çizerler sayesinde görebiliyoruz dört gündür.

KÜLTÜR

YGlow: Dostlar Güreş Ringinde Görsün
Glow: Dostlar Güreş Ringinde Görsün

Netflix'in yeni bebeği, kadın güreşçiler dizisi GLOW.

Bir de bunlar var

Başörtülü Bülent Ersoy ve Müslüman LGBTI Varoluş
Kadınlar Hayatlarına Sahip Çıkıyor (Mart)
Asit Saldırısına Uğramış Kadınların Çalıştığı Güzellik Salonu

Send this to friend