Şekli? Rengi? Boyutu? Klitorisin oranı? Dudakların sıfatı?

KÜLTÜR

Mesela Kukunuz ya da “Genital Gençliğiniz”

Genital estetik operasyonların son yıllarda ne kadar yaygınlaştığını duyuyor, okuyorduk da “genital gençlik” kavramıyla tanışmak bugüne kısmet oldu. Baby&You dergisinden bu çığır açan kuple estetik operasyonlarda teknolojinin ne kadar ilerlemiş olduğunun müjdesini vererek başlıyor. Artık operasyonlar eskisi gibi ağrılı, şişli, sargılı değil. Son model yeni lazer makinalarla güzelleşmek isteyen kadınlar sabah operasyonunu olup, öğlen alışverişine çıkabiliyor. Memeler, burunlar, dudaklar, karınlar, kulaklar, dirsekler bu yeni teknolojiler sayesinde hepten bayram etti. Yalnız bir bölge var ki, bu teknolojik devrime rağmen kendi kaderine terkedildi. Yazıktır.

 

Okuyalım.

 

Yıllarca yüz ve vücutta, bacak basen kalça karın gibi yerlerde sorunlara çare bulundu ancak kadınlarda büyük bir sorun olan genital bölge atlandı. Hem teknoloji yeterli değildi, hem çok gizemli bir bölgeydi, “kol kırılır yen içinde kalır idi” kadınlar için.

 

Aynen böyle:

kuku11

 

Bilimsel ve tıbbi açıklama da var tabi. “Kadınlarda büyük bir sorun olan genital bölge”nin neden sorun olabileceğine, önce doğum sonrası deformasyonlarla açıklık getiriliyor. Ama bu kadarla sınırlı değil. Bu başlıkla olamazdı. Doğum deformasyonu dışında vajinanızda ne sorun olabilir? Şekli? Rengi? Boyutu? Klitorisin oranı? Dudakların sıfatı? İşte her neresiyse “gözünüze batan” vajinanızın sorunlu bulduğunuz yanlarını bir dokunuşla düzeltmek artık çok kolay. “Genital gençliğiniz” lazer masasının diğer ucunda sizi bekliyor.

 

kuku2

 

İRONİ gibi İRONİ. Genital gençliğinize bir kez kavuştuktan sonra bu gizli bölgede artık gizleyecek bir şeyiniz kalmayacak. Anladınız di mi? Kuku değil operasyon gizli kalacak. Çünkü vajinanız yüzde yüz doğal görünecek.

 

Genital operasyonların çeşitliliğiyle ilgili bir fikir edinip günü yorgan altında geçirmek isterseniz diye listeyi de şuraya iliştireyim:

Vajinoplasti: Vajina daraltma
Labia Majora Plasti: Büyük dış dudak estetiği
Labia Minora Plasti: Küçük iç dudak estetiği
Perinoplasti: Doğum izleri estetiği
Klitoral Hood Küçültme: Klitoris estetiği
G-Shot H-Up: G Noktası büyütme
Ameliyatsız vajina sıkılaştırma
Lazerle vajina daraltma
Lazerle vajina beyazlatma
PRP ve Kök Hücre ile Vajina Estetiği

YAZARIN DİĞER YAZILARI

KÜLTÜR

YSon Kadın Bükücü: Aka Kubi
Son Kadın Bükücü: Aka Kubi

Ataaaa! Erkill! Hızlı uçmayın, pelerininiz kırışacak çocuğum!

MEYDAN

YBaşlangıçta Cumhur Vardı
Başlangıçta Cumhur Vardı

Açıkçası benim de yeni dönemden umudum var.

KÜLTÜR

YBir Kertenkelenin Ömrü: Patrick Melrose
Bir Kertenkelenin Ömrü: Patrick Melrose

Dizi bir çocuğa tecavüz etmeyi ve bunu sürdürmeyi mümkün kılan bütün bir eril dünyayı küçük detaylarla gözler önüne seriyor.

Bir de bunlar var

Keep Calm and Aptallık Etme
Yasak Elma: Bizim kaderimiz böyle, doğuştan hiç şansımız yok :(
Bilimde Kadınlar: Dahi Misin? Çalışkan Mı?

Send this to friend