G noktası keşfedildiğinde yanınıza almanız gerekenler ve oraya vardığınızda sizi neler bekliyor? 1 Nisan!

ECİNNİLİK

G Noktasına Yolculuk

Bildiğiniz gibi dünyada gidilmedik, keşfedilmedik yer kalmadı, tek bir noktadan başka: G noktası! Efsane olduğu söylense de yüzyılların korsan ve define avı hikayelerinin aslında alegorik hikayeler olduğu artık genel geçer bir bilgi. Çıkılan her tehlikeli yolculuk nihayetinde G noktasını bulmak için hayatlarını ortaya atmış cengaverlerin alın yazısıdır.

 

Uzmanlar G noktasının efsane değil gerçek olduğunu ve kadınlarda çoklu orgazmdan sorumlu olduğunu söyledikleri zamandan beri bilimadamları G noktasını VPS sistemiyle tespit etmeye çalışıyorlardı. Hatta aldığımız bazı bilgilere göre üst düzey laboratuvarlarda 3D çizim programıyla yer imi oluşturma çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bu müthiş buluş gerçekleştiğinde ve kamuoyuna sunulduğunda kadınları güçlendirmek ve cinsellikleriyle ilgili eğitmek adına sosyal medyadan da yararlanılacağı belirtiliyor.

 

Kadını çözmeye çalışan araştırmaların çoğuna imza atmış olan ve bu konuda en ileri düzeyde çalışmaları yapan VERN’in medya iletişim departmanından aldığımız bilgilere göre G noktasına varanlar artık foursquare’den tüm dünyaya bildirebilecekler. Tahminimiz o ki G noktası valisi olmak isteyenlerin sayısı her gün katlanarak artacak. Bu konuda kapasite çalışmaları yapmaya başlayan foursquare ise programlarını güçlendirme çalışmalarına çoktan başladıklarını kaydettiler. Bu gelişmeye istinaden foursquare ile müzakerelere oturan facebook, otomatik bir sistemle kendisine kayıtlı üyelerin foursquare’de G bildirimi yaptıklarında Gbook adlı akraba sisteme geçiş yapacaklarını ve bahsi geçen G noktasına kimlerin ne kadar zamanda ve ne tür bir kuvvetle varmayı başardığını hassas sanal kantar sistemiyle gösterebileceklerini bildirdi.

 

G noktası bulunduğu takdirde kadınların erkeklerden yüzlerce kat daha fazla ve çeşitli orgazm olacağını söyleyen uzmanlar erkekleri şimdiden uyardı: ‘Yapısal olarak bir yanardağa benzeyen G noktası, siz ona yaklaştıkça adeta ‘Sıcak’ ‘Sıcak’ diyerek şişmeye başlayacak ve sizi içine çekecek. Uzaydaki kara delikleri andıran bu güce karşı koymayın. Sizin esas rehberiniz G noktasının ta kendisi olacaktır.’ Sanırız uzmanlar daha uzun süre kadının sırrını çözemeyecekler. Ancak bu yola hayatlarını adamış bilimadamlarımıza çalışmalarında azim ve kolaylıklar dileriz.

 

 

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI

MEYDAN

YAm
Am

"Bana insanlığımı geri veren hazzım, dünyanın yarasını sağaltan, beni neşeye geri ören..."

MEYDAN

YYarasından Doğan Bir Hareketin Koynunda
Yarasından Doğan Bir Hareketin Koynunda

Feminist hareketin gücünün kırıklarımızda, yarıklarımızda, damar damar bin yoldan akıyor oluşumuzda köklendiğini unutmayalım.

TARİH

Y18. Yüzyıldan Bir Resimde Ankaralı Kadınların Peşinde
18. Yüzyıldan Bir Resimde Ankaralı Kadınların Peşinde

Tarihsel anlatılar içinde sarayla harem dışında ve Oryantalist tipolojilerden bağımsız olarak hayal etmekte güçlük çektiğimiz kadınları, bu resim sayesinde, Ankara’da gündelik hayatın içinde, işinde gücünde, kanlı canlı resmedebiliyoruz.

KÜLTÜR

YAğzımızın Tadını Save Etmek Mümkün Mü?
Ağzımızın Tadını Save Etmek Mümkün Mü?

Gıdalarımıza eklenen aromalar nasıl yapılıyor? Bu alanda ne tür araştırmalar yapılıyor? Bir aroma firmasında çalışan Ezgi ile konuştuk.

Bir de bunlar var

Anneye Seks Oyuncağı
5Harfliler 4. Yılını Doldurdu!
Söz Balıksa…

Send this to friend